RABAT 5% powyżej 100 zł-----10% powyżej 200 zł -- naliczany w koszyku Stany magazynowe na księgarni mogą być nieaktualne. Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie dostępności
tel. 032 219 23 93 fax. 032 327 74 72 kontakt od 8 00 do 20 00 zapraszamy zamówienie e-mail
Katalog » DLA DZIECI i MŁODZIEŻY
Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wydawnictwo
Wybierz kategorię
Wychowanie przedszkolne
Szkoła podstawowa klasy : 4 , 5 , 6
Gimnazjum
Liceum Technikum ZSZ
Podręczniki Zawodowe
Podręczniki Językowe
Archeologia
E-czytniki
Periodyki
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 / 9
365 bajek na dobranoc
Księżyc opowiada bajki na dobry sen! 365 pięknych, ciepłych historyjek do czytania przed snem każdego dnia. Znajdziecie tu bajki o zaspanym budziku Liliany Fabisińskiej, o Kajtku Justyny Święcickiej, o czekoladowym kremie Olgi Baszczak, o pracowitym słoniku Agnieszki Usakiewicz, o uprzejmym niedźwiadku Marcina Przewoźniaka, o zazdrosnym krasnoludku Ireny Landau i wiele, wiele innych cudownych opowieści znanych polskich autorów. Przyjazne i pouczające teksty niosą pozytywne emocje, a kolorowe ilu
Wydawnictwo: Papilon
39,50 zł
Dostępność:
365 eksperymentów na każdy dzień roku
Zabawna i pouczająca książka, pomagająca w praktycznym poznawaniu tajemnic otaczającego nas świata. 365 eksperymentów to źródła podstawowych informacjia wielu pasjonujących zjawiskach przyrodniczych. Dlaczego rośliny rosną? Jak za pomocą cytryny zapalić żarówkę? Dlaczego powstaje wiatr, grad, piorun i grzmot? Jak powstają karmelki?...
Wydawnictwo: REA
29,90 zł
Dostępność:
365 gier i zabaw na każdy dzień roku
Często rodzicom i opiekunom obdarzonym nawet ogromną fantazją brakuje odpowiedzi na pytanie: w co się możemy bawić? 365 gier i zabaw dla dzieci oraz wiele innych pomysłów i wskazówek nie daje nudzie żadnych szans. Obfity zbiór gier i zabawna każdą okazje dla całej rodziny
Wydawnictwo: REA
29,90 zł
365 KOLOROWANEK na kazdy dzień roku
Chcesz, aby Twoje dziecko od najmłodszych lat rozwijało swoje umiejętności? Zależy Ci na tym, aby miało lepsze wyniki w szkole? Sięgnij po książkę z kolorowankami! Znajdziesz w niej 365 kolorowanek i wiele ćwiczeń, które pobudzą ciekawość Twojego dziecka, zmotywują do samodzielności i rozwiną ich zdolności manualne. Dzięki prostym poleceniom dzieci uczą się liczyć, odczytywać godzinę na zegareku, rozpopznawać przedmioty i zwierzęta.
Wydawnictwo: Papilon
14,99 zł
ABC DOJRZEWANIA poradnik dla nastolatków
Być nastolatkiem nie jest łatwo. Sprzeczne uczucia kotłują się w głowie, hormony buzują, krew wrze wszystko to, podsycane bezbrzeżną niepewnością, czyni z nastoletniej osoby, istotę, która czuje się skłócona z całym światem i z samym sobą. Rodzice i nauczyciele tracą cierpliwość i konflikt murowany! Dla Was, dziewczyny i chłopaki, którzy rozpoczynacie ten nowy etap swojego życia, dla Waszych rodziców, którzy pragną się z Wami porozumieć i wesprzeć Was w tym wyjątkowym, choć trudnym okresie, i dla Waszych nauczycieli, którzy szukają materiałów pomocniczych odznaczających się poważnym i rzetelnym podejściem do tematu, powstała ta książka. Przedstawiamy w niej całościowo, przystępnie i otwarcie konkretne, najbardziej nurtujące Was kwestie. Książka stanowi pouczającą próbę zebrania i przedstawienia jak największej ilości informacji na temat okresu dojrzewania i różnych jego aspektów próbę pełną szacunku, tolerancji i obiektywizmu.
Wydawnictwo: AWM
40,00 zł
AKADEMIA MALUCHA kolory -  książeczka dla dzieci 2 - 6 lat z utwardzanymi kartkami + płyta CD
Dzieci uczą się najlepiej, gdy się bawią. Zaczynamy, niech kolory się przedstawią... Każdy rodzic wie, że dzieci najlepiej chłoną wiedzę podczas zabawy. Zestaw Akademia Malucha to tradycyjna książka, a także elektroniczna. Lektor, animacje kolorów, gry, kolorowanki. Tę zabawę dzieci polubią.
Wydawnictwo: Wilga
6,90 zł
Dostępność:
AKADEMIA MALUCHA kształty -  książeczka dla dzieci 2 - 6 lat z utwardzanymi kartkami + płyta CD
Wspaniały zestaw edukacyjny - książa i płyta CD. Obok tradycyjnej lektury dzieci mogą korzystać z książki elektronicznej. Znajdą tam animacje, gry, kolorowanki i wiele innych atrakcji. Wszystko opatrzone komentarzem lektora. Z "Akademią malucha" nauka kształtów będzie prawdziwą przyjemnością!
Wydawnictwo: Wilga
6,90 zł
AKADEMIA MALUCHA liczby -  książeczka dla dzieci 2 - 6 lat z utwardzanymi kartkami + płyta CD
Wspaniały zestaw edukacyjny - książa i płyta CD. Obok tradycyjnej lektury dzieci mogą korzystać z książki elektronicznej. Znajdą tam animacje, gry, kolorowanki i wiele innych atrakcji. Wszystko opatrzone komentarzem lektora. Z "Akademią malucha" nauka liczb będzie prawdziwą przyjemnością!
Wydawnictwo: Wilga
6,90 zł
AKADEMIA MALUCHA litery -  książeczka dla dzieci 2 - 6 lat z utwardzanymi kartkami + płyta CD
Wspaniały zestaw edukacyjny - książa i płyta CD. Obok tradycyjnej lektury dzieci mogą korzystać z książki elektronicznej. Znajdą tam animacje, gry, kolorowanki i wiele innych atrakcji. Wszystko opatrzone komentarzem lektora. Z "Akademią malucha" nauka liter będzie prawdziwą przyjemnością!
Wydawnictwo: Wilga
6,90 zł
Dostępność:
Akademia Pana Kleksa
Brzechwa
Kultowa książka dla dzieci i młodzieży, na której wychowały się całe pokolenia Polaków. Barwna opowieść na skraju fantastyki i realizmu o cudownym świecie pana Kleksa, gdzie spełniają się wszystkie marzenia dziecięce. Książka przepełniona przygodami i napisana bardzo dostępnym językiem sprawia, że czytanie jest prawdziwą przyjemnością. Od niedawna znajduje się także w spisie lektur szkolnych.
Wydawnictwo: Sara
8,80 zł
Dostępność:
ANARUK chłopiec z Grenlandii
Centkiewicz
Czy wiecie jak trudne może być życie w Grenlandii? A jednak żyją tam ludzie i wcale nie narzekają. Mieszka tak również pewien chłopiec o imieniu Anaruk, który wbrew pozorom przeżywa różne dziwne historie na tym trudnych do życia kontynencie... Książka ta jest także lekturą do trzeciej klasy szkoły podstawowej.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
6,00 zł
Angielski dla dzieci Słownik ilustrowany 4-6 lat + płyta CD
Słownik ilustrowany dla dzieci w wieku 4-6 lat Nauka 150, starannie wybranych i pogrupowanych tematycznie, słów i zwrotów angielskich Słownik uczy czytania, pisania oraz wymowy 150, starannie wybranych i pogrupowanych tematycznie, słów i zwrotów angielskich. Duże, kolorowe ilustracje z wyraźnymi podpisami ułatwiają zapamiętywanie. Nagrania słówek i piosenek w wykonaniu Brytyjczyków - ojca i córki - uczą prawidłowej wymowy. W książce zamieszczono pełne tłumaczenie słownictwa oraz polskie i angielskie teksty piosenek
Wydawnictwo: Edgar
19,99 zł
Ania z Zielonego Wzgórza
Montgomery
Gdy Maryla i Mateusz Cuthbertowie decydują się przygarnąć chłopca z sierocińca, nie maja pojęcia, ze od tej pory ich życie wypełnią niespodzianki. Zaczyna się od tego, że na Zielone Wzgórze w Avonlea przybywa nie chłopiec, lecz jedenastoletnia rudowłosa dziewczynka. Ania to osóbka o nieprzeciętnym temperamencie i wybujałej fantazji, Jej obecność wywróci życie mieszkańców Avonlea do góry nogami, a Zielone Wzgórze nigdy nie będzie takie jak dawniej..
24,00 zł
Atlas Dinozaurów dla dzieci
Przenieś się wraz z nami do świata, w którym na lądzie, w powietrzu i w wodzie królowały, budzące zdumienie i podziw, dinozaury. Atlas przedstawi Wam 58 gatunków dinozaurów i innych gadw prehistorycznych. Te fascynyjace zwierzeta żyły na Ziemi przed wieloma milionami lat, kiedy nie było jeszcze ludzi, a naszą planetę porastała bujna roślinność
Wydawnictwo: Zielona Sowa
21,00 zł
Atlas minerałów i skał
Szełęg
Kamienne twory natury już od zamierzchłych czasów intrygują niezwykłymi kształtami, właściwościami i kolorami. Atlas prezentuje wciąż mało znany, a fascynujący świat minerałów i skał występujących w Polsce. Zawiera mnóstwo informacji o pochodzeniu minerałów i skał, omawia ich charakterystyczne cechy, wskazuje miejsca, gdzie występują. Opisy minerałów i skał ilustruje 300 barwnych fotografii wykonanych przez autora; większość przedstwionych okazów pochodzi z jego prywatnej kolekcji. Atlas minerałów i skał to znakomity przewodnik zarówno dla początkujących poszukiwaczy i kolekcjonerów, jak i tych, którzy od lat interesują się mineralogią.
Wydawnictwo: Pascal
39,90 zł
Dostępność:
BAJECZKI LOGOPEDYCZNE Zabawne historyjki usprawniające mowę dziecka
Jaroch-Połom
Wydawnictwo: Harmonia
9,90 zł
Dostępność:
Bajki dla CIEBIE
Tuwim
Ozdobiony znakomitymi ilustracjami Carlosa Busquetsa wybór najpiękniejszych bajek: "Złotowłosa i trzy misie", "Książę Żaba", "Pani Zima", "Świniopas", "Jaś Fasola", "Cudowna lampa Aladyna", "Dzielny ołowiany żołnierzyk", "Piękna i Bestia".
29,00 zł
Bajki po polsku i po angielsku
Baśnie wprowadzają w magiczny świat, w którym dobro zwycięża zło, a niezwykli bohaterowie pobudzają wyobrażnię młodych czytelników. Wersja anglojęzyczna baśni w naturalny sposób zachęci dzieci do nauki języka angielskiego. Słówka z zapisem fonetycznym pomogą w opanowaniu poprawnej wymowy. Słownik obrazkowy ułatwi zapamiętywanie nowych słówek. Dziecko pozna całe zdania i zwroty w języku angielskim. A możliwość porównania ich z tekstem polskim sprawi, że łatwiej je zrozumie i zapamięta. Bajki po polsku i po angielsku to doskonałe połączenie nauki i przyjemności!
Wydawnictwo: Papilon
24,90 zł
Dostępność:
Bajki robotów
Lem
To zabawne skrzyżowanie literatury science fiction i tradycyjnej baśni. Ich wyjątkowość polega na tym, że baśniowe fabuły rozgrywają się w kosmicznej scenerii, bohaterami są istoty mechaniczne, natomiast rolę czarowników i wróżek pełnią uczeni konstruktorzy.
22,99 zł
Dostępność:
Bal owadów - książeczka z utwardzanymi kartkami kartonowo-plastikowa
Seria książeczek o zwierzątkach dla najmłodszych. Wesołe, bajecznie kolorowe obrazki oraz krótkie wierszyki zachęcają dzieci do poznawania przygód i zwyczajów zwierząt. Sztywne, dodatkowo wzmocnione na brzegach karty książki pozwolą Twojemu dziecku jeszcze nie raz powrócić do ulubionych bohaterów.
7,99 zł
Dostępność:
Barbie - 80 stron zabawy - kolorowanka z zagadkami
Książeczka do kolorowania, której bohaterką jest uwielbiana przez wszystkie dziewczynki lalka Barbie. Książeczka uzupełniona została prostymi zadaniami, dzięki którym dziecko rozwija podstawowe umiejętności. 80 stron zabawy.
Wydawnictwo: Ameet
6,90 zł
Barbie - Fairytopia - Mermaidia - 80 stron zabawy - kolorowanka z zagadkami
Książeczka do kolorowania, której bohaterką jest uwielbiana przez wszystkie dziewczynki lalka Barbie. Książeczka uzupełniona została prostymi zadaniami, dzięki którym dziecko rozwija podstawowe umiejętności. 80 stron zabawy.
Wydawnictwo: Ameet
6,90 zł
Dostępność:
Barbie -12 tańczących księżniczek - 80 stron zabawy - kolorowanka z zagadkami
Książeczka do malowania. zawierająca również zagadki oraz rebusy rozwijające spostrzegawczość i wyobraźnię dzieci. Książeczka do kolorowania, której bohaterką jest uwielbiana przez wszystkie dziewczynki lalka Barbie. Książeczka uzupełniona została prostymi zadaniami, dzięki którym dziecko rozwija podstawowe umiejętności. 80 stron zabawy.
Wydawnictwo: Ameet
6,90 zł
Dostępność:
BARBIE jako księżniczka wyspy książeczka dla dzieci 2 - 6 lat z utwardzanymi kartkami i melodyjkami
Ro mieszka na tropikalnej wyspie ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi. Przeczytaj, co się stanie, kiedy przypłynie tam statek księcia! Książeczka do czytania i słuchania. Czytaj i naciskaj siedem magicznych guzików. Wsłuchaj się w magiczną muzykę księżniczek.
Wydawnictwo: EGMONT
29,90 zł
Dostępność:
Baśnie pełne czarów
W tej książce spotkasz tajemniczych bohaterów: dziewczynkę, która odwiedza krainę czarów, kurę, która znosi złote jajka i kota, który nosi buty... Z nieba zaś pada deszcz gwiazd! Jednym słowem, w tych „Baśniach pełnych czarów” jest wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić. W książce znalazły się 34 bajeczki - każda pięknie ilustrowana. Książka ukazała się w serii "Złote bajki"
34,99 zł
BAŚNIE wielka księga
Zbiór baśni, który będzie towarzyszyć dziecku przez lata. W tej wspaniałej księdze znaleźć można najpiękniejsze opowieści z różnych okresów i kręgów kulturowych: mity greckie, bajki Ezopa, baśnie Perraulta i braci Grimm. Wszystko w elegenckiej oprawie z wyciętym ozdobnym okienkiem, ilustracjami Tony'ego Wolfa i kolorową zakładką na sznureczku. To niezapomniany prezent dla każdego dziecka.
Wydawnictwo: Wilga
55,00 zł
Dostępność:
Bob Budowniczy Sport i drużyna Boba
Tuwim
Sympatyczny i zawsze chętny do pomocy Bob oraz jego dzielni towarzysze - Marta, Spychacz, Koparka i inni - to od kilku lat ulubieńcy przedszkolaków. Kolejne książki na pewno nie zawiodą wiernych czytelników, którzy niecierpliwie czekają na ciąg dalszy przygód najsłynniejszego budowniczego.
Wydawnictwo: EGMONT
29,50 zł
Bob Budowniczy Wielki plan Boba
Tuwim
Sympatyczny i zawsze chętny do pomocy Bob oraz jego dzielni towarzysze - Marta, Spychacz, Koparka i inni ? to od kilku lat ulubieńcy przedszkolaków. Kolejne książki na pewno nie zawiodą wiernych czytelników, którzy niecierpliwie czekają na ciąg dalszy przygód najsłynniejszego budowniczego.
Wydawnictwo: EGMONT
29,50 zł
Brzydkie Kaczątko - The Ugly Duckling - bajki po polsku i po angielsku
Seria "Bajek po angielsku" to klasyczne baśnie w polskiej i angielskiej wersji językowej. wersja anglojęzyczna bajek w naturlany sposób zachęci dzieci do nauki języka angielskiego. Gry i zabawy ułatwią zapamiętywanie nowych słówek. Dziecko pozna całe zdania i zwroty w języku angielskim, a możliwosć porównania tekstu angielskiego z tekstem polskim sprawi, że łatwiej je zrozumie i zapamięta. Bajki po polsku i po angielsku to doskonałe połączenie nauki i zabawy.
Wydawnictwo: Papilon
9,99 zł
Dostępność:
Calineczka - bajka rozkładanka
Znane dzieciom na całym świecie piękne baśnie o poszukiwaniu szczęścia i wiernej przyjaźni - Calineczka i Królowa Śniegu.
Wydawnictwo: Wilga
26,50 zł
Dostępność:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 / 9
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Najczęściej oglądane
39,90 zł
29,90 zł
55,00 zł
14,00 zł
72,45 zł
28,66 zł
24,90 zł
20,00 zł
29,90 zł
22,00 zł
29,00 zł
31,40 zł
61,95 zł
50,00 zł
29,00 zł
Najczęściej kupowane
20,00 zł
28,66 zł
55,00 zł
72,45 zł
22,00 zł
31,40 zł
9,50 zł
50,00 zł
61,95 zł
29,00 zł
17,50 zł
63,00 zł
63,00 zł
14,00 zł
15,00 zł
27686617
© Księgarnia Podręczniki Skolne Podrecznik Językowe Książki Wysyłkowo . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
statystyka