RABAT 5% powyżej 100 zł-----10% powyżej 200 zł -- naliczany w koszyku Stany magazynowe na księgarni mogą być nieaktualne. Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie dostępności
tel. 032 219 23 93 fax. 032 327 74 72 kontakt od 8 00 do 20 00 zapraszamy zamówienie e-mail
Katalog » Poradniki
Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wydawnictwo
Wybierz kategorię
Wychowanie przedszkolne
Szkoła podstawowa klasy : 4 , 5 , 6
Gimnazjum
Liceum Technikum ZSZ
Podręczniki Zawodowe
Podręczniki Językowe
Archeologia
E-czytniki
Periodyki
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
100 sposobów na niejadka VADEMECUM dla rodzica
Mróz
Książka dla rodziców, którzy chcą wychować zdrowe, wesołe, wspaniale dziecko. Zawierają odpowiedzi na pytania najczęściej stawiane sobie przez młode mamy i tatusiów. To prawdziwe kompendium wiedzy, niezbędne, gdy w domu pojawi się maleństwo.
Wydawnictwo: REA
6,00 zł
BAJECZKI LOGOPEDYCZNE  Zabawne historyjki usprawniające  mowę dziecka
Jaroch-Połom
Wydawnictwo: Harmonia
9,90 zł
Dostępność:
BOBAS instrukcja obsługi
Borgenicht
Nareszcie! Technologiczna instrukcja obsługi noworodka dla niewtajemniczonych! Zaprogramowaliście odtwarzacz DVD, przeinstalowaliście Microsoft Windows, wiecie nawet, jak odbierać pocztę w Palm Pilocie, ale... żadne z tych doświadczeń nie przygotowało was na największy cud technologiczny świata: na nowo narodzone dziecko! Bobas. Instrukcja obsługi, zawierający dziesiątki szczegółowych instrukcji i pomocnych schematycznych diagramów, przynosi odpowiedzi na tysiące często zadawanych pytań: "Jak najlepiej przewinąć niemowlę?", "Jak sprawić, żeby przespało noc?", "Kiedy zabrać je do lekarskiego serwisu?". Bez względu na złożoność waszych pytań, pomoc znajdziecie w tej książce, dzięki uprzejmości znanego pediatry doktora Louisa Borgenichta oraz jego syna, Joe Borgenichta. Razem przedstawiają mnóstwo pożytecznych rad dla każdego, kto chce poznać podstawy opieki nad bobasem.
Wydawnictwo: Vesper
29,90 zł
Drugi i trzeci rok życia dziecka
Eisenberg, Hathaway, Murkoff
Nieocenione źródło informacji na temat rozwoju dziecka w drugim i trzecim roku życia, odżywiania, pielęgnacji, chorób wieku dziecięcego, rozwiązywania problemów wychowawczych, wychowywania dziecka w rodzinach niepełnych, dziecka adoptowanego i dziecka specjalnej troski.
Wydawnictwo: Rebis
55,00 zł
Dziecko od 1 roku do 3 lat
Bacus
Książka omawia miesiąc po miesiącu rozwój psychiczny i społeczny dziecka od 1 roku do 3 lat. Podpowiada, jak rodzice powinni mu towarzyszyć w tym okresie życia, by mogło uczyć się nowych rzeczy i bezpiecznie poznawać otoczenie. Książka stara się odpowiedzieć na pytania: Kiedy zacząć uczyć dziecko nawyków czystości?; Jak postępować w przypadku napadów złości?; Jak mówić "nie"?; Jak mądrze zachęcać dziecko do samodzielności?
Wydawnictwo: Wiedza i życie
29,90 zł
Hodowla nastolatka domowego - porady
RANCOURT
Jeśli jesteś rodzicem wychowującym nastolatka, to sprawy omawiane w tej książce na pewno już są ci bliskie. Jeśli twój malec leży spokojnie w kołysce, to lepiej zawczasu dowiedz się, co cię czeka. Autorka w arcyzabawny sposób opisuje rozmaite podgatunki nastolatków oraz współistnienie dorosłych z podrostkami. Jest doświadczoną badaczką, sama wychowuje czterech synów (ale nam tą książkę poleciła matka czterech córek). Nieobce są jej zatem także zagadnienia praktyczne, zna metody hodowli. Wie, jak ryzykowne jest postępowanie bez przygotowania, bo nastolatek to bardzo przebiegła istota. Radzi, jak go obłaskawić i nie uszkodzić, jak spokojnie przeczekać ten straszny okres. Oczywiście nie mówi, że na czas dojrzewania należy zostawić dziecko samemu sobie, skoro nasza obecność i nasze słowa tak go wkurzają. Daje raczej rodzicom instrukcję subtelnej obsługi.
Wydawnictwo: Wydawnictwo AB
29,90 zł
Dostępność:
Jak dobierać kolory
Starmer
Wydawnictwo: Arkady
49,00 zł
Jak mówić żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły
Faber, Mazlish
W książce tej w sposób niezwykle osobisty, pełen życzliwości i prostoty Autorki dzielą się swoim własnym doświadczeniem oraz głęboką wiedzą na temat dylematów rodzicielskich i dziecięcych uczuć, sposobów nawiązywania współpracy, skuteczności i nieskuteczności pochwał oraz kar. Ujawniając przyczyny porażek wychowawczych i wskazując sposoby ich uniknięcia-uczą rodzicielstwa dojrzałego i satysfakcjonującego.
Wydawnictwo: MEDIA Rodzina
29,00 zł
Dostępność:
Jak mówić żeby dzieci sie uczyły w domu i w szkole
Faber, Mazlish
Poradnik z doświadczeniami rodziców i nauczycieli - prosty i skuteczny! Autorkom książki pomagały w pracy dwie nauczycielki. Książka pokazuje niezwykle skuteczną technikę dialogu z dziećmi (radzi, co mówić i kiedy to mówić) w domu i w szkole. Buduje most nad przepaścią między rodzicami a dziećmi, które dzięki dobremu wzajemnemu porozumiewaniu się mają szanse stać się kochającymi i twórczymi osobami w dorosłym życiu.
Wydawnictwo: MEDIA Rodzina
24,90 zł
Jarmark logopedyczny
Malkiewicz
Wydawnictwo: Harmonia
15,00 zł
Kieszonkowy niezbędnik rodzica
Reichlin, Winkler
Czy jako rodzice potraficie być konsekwentni i utrzymać w domu dyscyplinę? Czy wciąż popełniacie te same błędy: kłócicie się przy dzieciach, reagujecie zbyt impulsywnie, a czasem jesteście zbyt pobłażliwi? Wychowywanie małych dzieci nastręcza wielu trudności. Młodzi rodzice mogą ulec zniechęceniu, zwłaszcza jeśli są strofowani przez teściów a "dobre rady" z poradników nie dają się zastosować w życiu. Kieszonkowy niezbędnik rodzica to poradnik napisany przystępnym i jasnym językiem, dalekim od naukowego żargonu. Gail Reichlin i Caroline Winkler udzielają zwięzłych odpowiedzi na konkretne pytania. Radzą, jak panować nad własnymi emocjami, gdy dziecko jest nieposłuszne i zachowuje się niesfornie. Pomagają zrozumieć mechanizmy manipulacji stosowane przez nasze pociechy, tj. marudzenie, spazmy czy ataki agresji. Autorki podkreślają rolę komunikacji między członkami rodziny. Udzielają cennych rad, jak rozmawiać z przedszkolakiem o śmierci czy narodzinach młodszego brata; jak postępować, by nasze dziecko nie zamykało się przed nami, lecz opowiadało o swoich doświadczeniach.
Wydawnictwo: Wydawnictwo AB
34,90 zł
Ksiega kości
Rhinehart
"Oto zbiór esejów, przysłów, przypowieści i idotyzmów, które mają na celu wyzwolenie nas ze schematów hamujących nasze życie (...) [Książka ta] Przeznaczona jest, aby zaglądać do niej od przypadku do przypadku, tak by w każdej chwili można było dotrzeć do Ostatecznego Braku Odpowiedzi. (...) Racjonalne książki w układzie linearnym przeznaczone są do czytania od strony pierwszej do końca. Ponieważ książka ta miejscami przedstawia rozwiązania alternatywne wobec linearnej racjonalności, uznaliśmy więc, że tak też powinna być czytana. (...) Główne jej części, czy ?rozdziały?, zostały zdefiniowane za pomocą dwudziestu jeden możliwych kombinacji, jakie otrzymujemy, rzucając dwiema identycznymi kostkami. Każda z tych części zawiera różnorodną treść - przysłowia, przypowieści, cytaty, rysunki, poezje, zawiłe eseje, sceny z filmów, opowieści innych ludzi oddających się grze w kości - oraz sześć opcji, które wybieramy, rzucając kością. (...) Tak więc czytajcie tę książkę, od czasu do czasu rzucając kości. (...) Albo czytajcie, otwierając ją na chybił trafił, tak jak zrządzi przypadek. Albo czytajcie ją po kolei. Zupełnie nie mamy zamiaru ingerować w wasze życie?.
Wydawnictwo: Zysk i spółka
11,00 zł
Dostępność:
Łatwe i szybkie sprzątanie - 500 sztuczek dobrej gospodyni
Smallin
Sprzątaj szybciej, skuteczniej i przyjemniej! Oto bogaty repertuar trików, dzięki którym uporasz się z nadmiarem rupieci, zapanujesz nad szkodnikami, okiełznasz bałagan zrobiony przez zwierzaki i zachowasz porządek w ogrodzie. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o myciu, praniu, polerowaniu, a także odświeżaniu powietrza w mieszkaniu - to szczególnie cenne, jeśli któryś z domowników jest alergikiem i powinien unikać roztoczy i pyłu. Poradnik podpowiada również, jakie urządzenia i substancje chemiczne warto uczynić pomocnikami w codziennych i większych porządkach."
Wydawnictwo: KDC
22,50 zł
Logopedia. Będę mówić poprawnie. Zeszyt ćwiczeń 1
Góral-Półrola, Zakrzewska
Wydawnictwo: MAC
10,50 zł
Dostępność:
Logopedia. Będę mówić poprawnie. Zeszyt ćwiczeń 2
Góral-Półrola, Zakrzewska
Wydawnictwo: MAC
10,50 zł
Logopedia. Będę mówić poprawnie. Zeszyt ćwiczeń 3
Góral-Półrola, Zakrzewska
Wydawnictwo: MAC
10,50 zł
Logopedia. Będę mówić poprawnie. Zeszyt ćwiczeń 4
Góral-Półrola, Zakrzewska
Wydawnictwo: MAC
10,50 zł
Mamo, tato! idę do przedszkola
Rzadkiewicz
Książka Marty Rzadkiewicz pt. "Mamo, tato! idę do przedszkola" jest ciekawą próbą przybliżenia rodzicom i wychowawcom prawidłowości rozwoju dziecka. Znaleźć tu można również wskazówki praktyczne, jak poradzić sobie z trudnym zadaniem przygotowania dziecka do bycia przedszkolakiem. Poradnik powstał z myślą o dorosłych, którzy tak jak dzieci bardzo przeżywają pierwsze dni swoich pociech w przedszkolu.
Wydawnictwo: Wsip
20,00 zł
PIERWSZA POMOC
Price
Wydawnictwo: SBM
12,00 zł
Pierwsza pomoc i opieka domowa PORADNIK RODZINNY
Barker, Bass
Jest poradnik, który ułatwi znalezienie odpowiedzi na dręczące pytanie: Co mam robić w danej sytuacji? Oferuje on profesjonalne i praktyczne rady zaprezentowane w przystępny sposób, które umożliwią zapobieganie nieszczęśliwym wypadkom w domu i jego otoczeniu oraz podjęcie odpowiednich działań w sytuacjach zagrażających życiu. Z tego względu powinna znaleźć się w każdym domu, a zwłaszcza w rodzinach z małymi dziećmi lub opiekującymi się osobą starszą. Książka omawia właściwy sposób postępowania w sytuacjach zagrożenia życia, takich jak złamania, oparzenia, wstrząs, udar, zatrucia, zadławienia itp. W schematyczny, a przez to czytelny sposób przedstawia, krok po kroku, co należy zrobić, a czego unikać w poszczególnych grupach wiekowych. Omówiono zwłaszcza pierwszą godzinę, tzw. "złotą godzinę" od wypadku. Czynności ratownicze podjęte w tym okresie przez świadków zdarzenia decydują o przeżyciu i pełnym powrocie do zdrowia poszkodowanego.
Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
29,90 zł
Pierwszy rok życia dziecka
Eisenberg, Hathaway, Murkoff
Kontynuacja słynnego poradnika "W oczekiwaniu na dziecko". Zawiera niemal wszystko, co powinni wiedzieć rodzice o pierwszym roku życia dziecka. Znakomite źródło informacji na temat rozwoju dziecka w czasie pierwszych 12 miesięcy życia, odżywiania, pielęgnacji, wyboru lekarza, noworodków o niskiej masie urodzeniowej, dziecka adoptowanego, chorób wieku dziecięcego
Wydawnictwo: Rebis
55,00 zł
Podstawy mechanizacji - wiadomości ogólne
Wydawnictwo: Hortpress
22,00 zł
Dostępność:
Rodzeństwo bez rywalizacji. Jak pomóc własnym dzieciom żyć w zgodzie, by samemu żyć z godnością
Faber, Mazlish
Popularny poradnik dla rodziców zawierający praktyczne i życiowe przykłady, jak ułatwić własnym dzieciom życie w zgodzie, by samemu żyć godnie.
Wydawnictwo: MEDIA Rodzina
23,50 zł
W oczekiwaniu na dziecko
Eisenberg, Hathaway, Murkoff
Wyczerpujące źródło informacji na temat: - wyboru lekarza i wywiadu ginekologicznego - diagnostyki prenatalnej - przebiegu porodu - ciąży wysokiego ryzyka - cięcia cesarskiego - diety ciążowej - karmienia piersią Książka udzieli odpowiedzi na setki pytań: - Czy niebezpiecznie jest zajść w ciążę po 35 roku życia? - Czy rozpoznam, kiedy rozpocznie się poród? - Czy seks w okresie ciąży szkodzi dziecku? - Czy choroba w czasie ciąży może zagrozić dziecku? - Czy nagły brak ruchów dziecka powinien niepokoić?
Wydawnictwo: Rebis
50,00 zł
Wszystko o kotach - praktyczny poradnik
"Powinieneś nauczyć się myśleć jak twój kot" - pisze autor, tłumacząc zawiłości kociego charakteru. Jakiego kota wybrać: rasowego, czy "dachowca"? Jak zmienić jego niepożądane zachowanie? Co zrobić, by zabezpieczyć dom przed ewentualnymi szkodami? Czym karmić? Jak dbać o zdrowie i jak z kotem podróżować?
Wydawnictwo: Świat książki
24,90 zł
Zabawy z dzieckiem
Mala
Zabawy z dzieckiem to poradnik dla rodziców, w którym zaprezentowano szereg różnorodnych zabaw dziecięcych. Są wśród nich zarówno zabawy zręcznościowe, jak i gry językowe rozwijające pamięć oraz zdolność koncentracji i kojarzenia odległych pojęć. Nie zabrakło propozycji zabaw na wolnym powietrzu czy zabaw w grupach urozmaicających przyjęcia dla dzieci.
Wydawnictwo: Wam
14,90 zł
Strona: [1] / 1
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Najczęściej oglądane
39,90 zł
29,90 zł
55,00 zł
14,00 zł
72,45 zł
28,66 zł
24,90 zł
20,00 zł
29,90 zł
22,00 zł
29,00 zł
31,40 zł
61,95 zł
50,00 zł
29,00 zł
Najczęściej kupowane
20,00 zł
28,66 zł
55,00 zł
72,45 zł
22,00 zł
31,40 zł
9,50 zł
50,00 zł
61,95 zł
29,00 zł
17,50 zł
63,00 zł
63,00 zł
14,00 zł
15,00 zł
28383533
© Księgarnia Podręczniki Skolne Podrecznik Językowe Książki Wysyłkowo . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
statystyka