RABAT 5% powyżej 100 zł-----10% powyżej 200 zł -- naliczany w koszyku Stany magazynowe na księgarni mogą być nieaktualne. Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie dostępności
tel. 032 219 23 93 fax. 032 327 74 72 kontakt od 8 00 do 20 00 zapraszamy zamówienie e-mail
Katalog » ROZMÓWKI
Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wydawnictwo
Wybierz kategorię
Wychowanie przedszkolne
Szkoła podstawowa klasy : 4 , 5 , 6
Gimnazjum
Liceum Technikum ZSZ
Podręczniki Zawodowe
Podręczniki Językowe
Archeologia
E-czytniki
Periodyki
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 / 2
Angielski Rozmówki i słowniczek Collins/Delta/
Wydawnictwo: Delta
11,00 zł
Dostępność:
Francuski Rozmówki i słowniczek Collins/Delta/
Wydawnictwo: Delta
11,00 zł
Hiszpański Rozmówki i słowniczek Collins/Delta/
Wydawnictwo: Delta
11,00 zł
Język chiński rozmówki + cd
Oryginalne i łatwe w użyciu rozmówki, dzięki którym poznasz: - kluczowe pojęcia - podstawy gramatyki - najczęściej stosowane wyrażenia - lokalne obyczaje - ponad 2000 słów CD z nagraniami, które umożliwią osłuchanie się z językiem i ułatwią naukę wymowy: - 60 minut nagrań, tłumaczenia na język polski - słownictwo i najbardziej przydatne zdania z podręcznika, pogrupowane tematycznie - możliwość korzystania z nagrań niezależnie od podręcznika
Wydawnictwo: Nowela
29,90 zł
Język JAPOŃSKI na co dzień - mini kurs językowy, rozmówki polsko-japońskie - książka + 2 CD
Język japoński na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka japońskiego. Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających porozumiewanie się w określonych sytuacjach w języku japońskim. Może także służyć jako pomoc w nauce podstaw języka. Kurs obejmuje również omówienie podstawowych zasad i reguł gramatycznych. Kurs przeznaczony jest w zasadzie dla osób zaczynających naukę. Może on także być przydatny dla osób, które wcześniej zetknęły się już z językiem japońskim. Materiał leksykalny oparty został na podstawowym słownictwie, podzielonym na grupy tematyczne, w ramach których zastosowano najniezbędniejsze słownictwo oraz najczęściej występujące struktury gramatyczne.
Na dołączonej płycie CD znajdują się nagrania słówek, zwrotów i rozmówek w języku polskim i japońskim.
Wydawnictwo: LEVEL Trading
28,00 zł
Kieszonkowy słownik polsko-angielski, angielsko-polski + mini rozmówki 30 000 haseł
Zawiera 30 000 haseł i zwrotów. Aktualne słownictwo z wielu dziedzin oraz uwzględnienie wariantów regionalnych pozwoli na znalezienie właściwego słowa. Całość wzbogacają mini-rozmówki.
14,90 zł
Kieszonkowy słownik polsko-hiszpański, hiszpańsko-polski + mini rozmówki 30 000 haseł
Słownik szczególnie przydatny dla osób, którzy chcą w czasie podróży zagranicznych chcą mieć przy sobie pomoc językową. Słownik zawiera 30 000 haseł i zwrotów
14,90 zł
Mini słownik polsko-angielski, English - Polish + mini rozmówki 40 000 haseł
Nowy słownik, doskonały do praktycznej nauki języka angielskiego, zawiera 30000 słów; wyrażeń, 40000 tłumaczeń, zwroty i frazy, skrótowce i nazwy własne, słownictwo podręczników do nauki języka angielskiego oraz słownictwo potoczne i przykłady jego użycia, a także elementy słownictwa amerykańskiego. Ponadto zawiera zasady wymowy, nazewnictwo geograficzne, podstawy gramatyki języka angielskiego, informacje o wybranych zjawiskach kultury angielskiej; polskiej oraz słowniczek gwary uczniowskiej.
Wydawnictwo: Larousse
17,00 zł
Niemiecki Rozmówki i słowniczek Collins/Delta/
Wydawnictwo: Delta
11,00 zł
Rozmówki biznesowe - język niemiecki Najważniejsze sytuacje biznesowe, praktyczne dialogi, profesjonalne zwroty
Wydawnictwo: Langenscheidt
29,00 zł
Dostępność:
Rozmówki chińskie - niezbędne w podróży
Nowoczesne, praktyczne rozmówki ułatwią nawiązanie kontaktu w podróży. Ten kieszonkowy przewodnik to nieodzowny towarzysz podczas pobytu w Chinach. Zawiera odpowiednią wymowę słów, zwrotów i całych zdań w języku chińskim, a także liczne informacje praktyczne. Ułatwia porozumiewanie się w każdej sytuacji.
Wydawnictwo: Larousse
13,90 zł
Rozmówki chińskie w miesiąc (książka + mp3)
Pekin, Szanghaj i Hongkong przyciągają dalekowschodnim urokiem. Jeżeli planujesz wakacje lub podróż służbową do pięknych i egzotycznych Chin, nie zapomnij zapoznać się z podstawowymi słowami i zwrotami chińskimi. Zapisz się na ten kurs, a z łatwością opanujesz ponad 3000 słówek i zdań potrzebnych turyście. Dowiesz się jak zapytać o drogę, godzinę czy dobrą restaurację. Materiał podzielono na 10 rozdziałów: Podstawowe zwroty i wyrażenia, W podróży, Zakwaterowanie, Jedzenie, Zawieranie znajomości, Zakupy i usługi, Zwiedzanie, U lekarza, Na policji i Napisy informacyjne.
Wydawnictwo: Super Memo World
20,00 zł
Rozmówki chorwackie ze słowniczkiem
Wydawnictwo: Berlitz
14,00 zł
Rozmówki ilustrowane. Język niemiecki
Wydawnictwo: Langenscheidt
19,90 zł
Dostępność:
Rozmówki polsko - bułgarskie
brak
Wydawnictwo: Kram
13,30 zł
Rozmówki POLSKO - CHIŃSKIE + CD
* Książka ta powstała jako odpowiedź na długotrwały brak słowników i rozmówek chińskich na rynku polskim i zapotrzebowanie społeczności polskiej mieszkającej w Chinach. * Rozmówki to książka adresowana nie tylko do zainteresowanych Chinami turystów, ale również do tych, którym będzie dane zatrzymać się na dłużej w Kraju Środka. Słownictwo zawarte w tej pracy wykracza bowiem poza zbiór wyrażeń, przydatnych podczas dwutygodniowej wycieczki turystycznej. * Znajdują się tu uwagi dotyczące języka, gramatyki, wymowy, obyczajowości i tradycji chińskiej oraz wskazówki, jak radzić sobie w różnych sytuacjach życia codziennego w Chinach. * Wszystkie słowa zostały przetłumaczone nie tylko na znaki chińskie, ale również zapisane w pinyin, przyjaźniejszym dla polskiego czytelnika. W transkrypcji znaków chińskich pinyin zaznaczone zostały tony, co zdarza się niezwykle rzadko w publikacjach polskich na temat Chin. * Nasza propozycja wyróżnia się przede wszystkim przydatnością w użyciu prezentowanych wyrażeń i aktualnością danych. Dodane zostały wyrażenia z europejskiego kręgu kulturowego, jak również np. słownictwo ekonomiczne i religijne. * Do książki dołączamy płytę CD z nagraniami większości zwrotów i słówek w formacie MP3. Nagrania są dwujęzyczne – po polsku i po chińsku. Tekst chiński czyta Pani Zhang Ting Ting, lektorka z Pekinu.
Wydawnictwo: Ciekawe Miejsca
29,90 zł
Dostępność:
Rozmówki polsko - greckie
brak
Wydawnictwo: Kram
13,30 zł
Rozmówki polsko - portugalskie
brak
Wydawnictwo: Kram
13,30 zł
Rozmówki polsko - szwedzkie
brak
Wydawnictwo: Kram
13,30 zł
Rozmówki polsko - ukraińskie
brak
Wydawnictwo: Kram
13,30 zł
Rozmówki polsko - węgierskie
brak
Wydawnictwo: Kram
13,30 zł
Rozmówki polsko- macedońskie
brak
Wydawnictwo: Kram
13,30 zł
Rozmówki polsko- serbskie
brak
Wydawnictwo: Kram
13,30 zł
Rozmówki szwedzkie ze słowniczkiem
Wydawnictwo: Berlitz
14,00 zł
Słownik szwedzko-polski, polsko-szwedzki 20 000 haseł i zwrotów + rozmówki
Przeznaczony jest głównie dla turystów polskich, wybierających się w podróż do Szwecji W SŁOWNIKU: - około 20 000 haseł i najczęściej używanych zwrotów - hasła opracowane według najnowszej, aktualizowanej na bieżąco siatki haseł zarówno polskiej, jak i szwedzkiej - zasady wymowy języka szwedzkiego - zarys gramatyki języka szwedzkiego - wyraźny i czytelny druk W ROZMÓWKACH: - hasła szwedzkie posiadają wymowę - wybór najbardziej przydatnych zwrotów, niezbędnych, np. przy robieniu zakupów, zwiedzaniu, podróżowaniu, pobycie w hotelu, kupowaniu biletów do kina, teatru, opery, na imprezy sportowe - podstawowe pytania, odpowiedzi i zwroty umożliwiające porozumiewanie się w różnych sytuacjach.
Wydawnictwo: Harald G
20,00 zł
Dostępność:
Słownik ukraińsko-polski, polsko-ukraiński 25 000 haseł i zwrotów + rozmówki
Przeznaczony jest głównie dla turystów polskich oraz osób rozpoczynających naukę języka ukraińskiego W SŁOWNIKU: - około 25 000 haseł i najczęściej używanych zwrotów - hasła opracowane według najnowszej, aktualizowanej na bieżąco siatki haseł zarówno polskiej, jak i ukraińskiej - wyraźny i czytelny druk W ROZMÓWKACH: - wybór najbardziej przydatnych zwrotów, niezbędnych, np. przy robieniu zakupów, zwiedzaniu, podróżowaniu, pobycie w hotelu, kupowaniu biletów do kina, teatru, opery
Wydawnictwo: Harald G
22,00 zł
Słownik BIZNESU ukraińsko-polski, polsko-ukraiński - 21 000 haseł
Domagalski
Słownik zawiera 21 000 ukraińskich i polskich terminów z dziedziny ekonomii i biznesu. Jest to współczesna terminologia używana w codziennej praktyce zawodowej, obejmującej produkcyjne,finansowe, giełdowe, bankowe, handlowe i administracyjno - kierownicze aspekty działalności gospodarczej. W odrębnych spisach podano nazwy państw świata, ich stolic i jednostek monetarnych z kodem literowym waluty oraz liczebniki.
Wydawnictwo: Wiedza powszechna
35,00 zł
Słownik francusko-polski, polsko-francuski i GRAMATYKA - 90 000 znaczeń (zawiera również rozmówki)
Słownik ten zawiera: bogate słownictwo, potrzebne w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Najłatwiejszy w użyciu i najbardziej aktualny słownik ze wszystkich dostępnych na rynku.
Wydawnictwo: Delta
33,00 zł
Słownik kieszonkowy OXFORD Pocket angielsko-polski, polsko-angielski - 46 000 haseł + mini rozmówki
Podręczny słownik angielsko-polski/polsko-angielski współczesnej angielszczyzny, opracowany specjalnie dla Polaków. Zawiera m.in.: ponad 46 000 wyrazów, idiomów i powszechnie używanych zwrotów wraz z przykładami; ponad 57 000 tłumaczeń; ponad 450 notek informacyjnych; dokładne tłumaczenia wszystkich haseł oraz informacje na temat ich użycia; wymowę angielskich haseł; informacje o amerykańskiej odmianie języka angielskiego; wyrażenia liczbowe, nazwy geograficzne, czasowniki nieregularne, wyrazy zdradliwe, skróty stosowane w SMS-ach i czatach oraz Minirozmówki
Wydawnictwo: OXFORD
36,00 zł
Słownik PLUS angielsko-polski, polsko-angielski - 30 000 haseł + rozmówki
- 30 000 haseł i zwrotów - Aktualne słownictwo obejmujące wszystkie dziedziny współczesnego życia - Wskazówki dotyczące wymowy z zastosowaniem międzynarodowej transkrypcji fonetycznej IPA - Liczne przykłady z polskimi tłumaczeniami - Do codziennego użytku w szkole, pracy i podróży - Przeznaczony dla początkujących i zaawansowanych
Wydawnictwo: Langenscheidt
21,90 zł
Strona: [1] 2 / 2
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Najczęściej oglądane
39,90 zł
29,90 zł
55,00 zł
14,00 zł
72,45 zł
28,66 zł
24,90 zł
20,00 zł
29,90 zł
22,00 zł
29,00 zł
31,40 zł
61,95 zł
50,00 zł
29,00 zł
Najczęściej kupowane
20,00 zł
28,66 zł
55,00 zł
72,45 zł
22,00 zł
31,40 zł
9,50 zł
50,00 zł
61,95 zł
29,00 zł
17,50 zł
63,00 zł
63,00 zł
14,00 zł
15,00 zł
27715567
© Księgarnia Podręczniki Skolne Podrecznik Językowe Książki Wysyłkowo . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
statystyka