RABAT 5% powyżej 100 zł-----10% powyżej 200 zł -- naliczany w koszyku Stany magazynowe na księgarni mogą być nieaktualne. Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie dostępności
tel. 032 219 23 93 fax. 032 327 74 72 kontakt od 8 00 do 20 00 zapraszamy zamówienie e-mail
Katalog » PREZENTY NA RÓŻNE OKAZJE » dla DZIECI
Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Wydawnictwo
Wybierz kategorię
Wychowanie przedszkolne
Szkoła podstawowa klasy : 4 , 5 , 6
Gimnazjum
Liceum Technikum ZSZ
Podręczniki Zawodowe
Podręczniki Językowe
Archeologia
E-czytniki
Periodyki
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 / 4
365 bajek na dobranoc
Księżyc opowiada bajki na dobry sen! 365 pięknych, ciepłych historyjek do czytania przed snem każdego dnia. Znajdziecie tu bajki o zaspanym budziku Liliany Fabisińskiej, o Kajtku Justyny Święcickiej, o czekoladowym kremie Olgi Baszczak, o pracowitym słoniku Agnieszki Usakiewicz, o uprzejmym niedźwiadku Marcina Przewoźniaka, o zazdrosnym krasnoludku Ireny Landau i wiele, wiele innych cudownych opowieści znanych polskich autorów. Przyjazne i pouczające teksty niosą pozytywne emocje, a kolorowe ilu
Wydawnictwo: Papilon
39,50 zł
Dostępność:
ABC DOJRZEWANIA poradnik dla nastolatków
Być nastolatkiem nie jest łatwo. Sprzeczne uczucia kotłują się w głowie, hormony buzują, krew wrze wszystko to, podsycane bezbrzeżną niepewnością, czyni z nastoletniej osoby, istotę, która czuje się skłócona z całym światem i z samym sobą. Rodzice i nauczyciele tracą cierpliwość i konflikt murowany! Dla Was, dziewczyny i chłopaki, którzy rozpoczynacie ten nowy etap swojego życia, dla Waszych rodziców, którzy pragną się z Wami porozumieć i wesprzeć Was w tym wyjątkowym, choć trudnym okresie, i dla Waszych nauczycieli, którzy szukają materiałów pomocniczych odznaczających się poważnym i rzetelnym podejściem do tematu, powstała ta książka. Przedstawiamy w niej całościowo, przystępnie i otwarcie konkretne, najbardziej nurtujące Was kwestie. Książka stanowi pouczającą próbę zebrania i przedstawienia jak największej ilości informacji na temat okresu dojrzewania i różnych jego aspektów próbę pełną szacunku, tolerancji i obiektywizmu.
Wydawnictwo: AWM
40,00 zł
AKADEMIA MALUCHA kolory -  książeczka dla dzieci 2 - 6 lat z utwardzanymi kartkami + płyta CD
Dzieci uczą się najlepiej, gdy się bawią. Zaczynamy, niech kolory się przedstawią... Każdy rodzic wie, że dzieci najlepiej chłoną wiedzę podczas zabawy. Zestaw Akademia Malucha to tradycyjna książka, a także elektroniczna. Lektor, animacje kolorów, gry, kolorowanki. Tę zabawę dzieci polubią.
Wydawnictwo: Wilga
6,90 zł
Dostępność:
AKADEMIA MALUCHA kształty -  książeczka dla dzieci 2 - 6 lat z utwardzanymi kartkami + płyta CD
Wspaniały zestaw edukacyjny - książa i płyta CD. Obok tradycyjnej lektury dzieci mogą korzystać z książki elektronicznej. Znajdą tam animacje, gry, kolorowanki i wiele innych atrakcji. Wszystko opatrzone komentarzem lektora. Z "Akademią malucha" nauka kształtów będzie prawdziwą przyjemnością!
Wydawnictwo: Wilga
6,90 zł
AKADEMIA MALUCHA liczby -  książeczka dla dzieci 2 - 6 lat z utwardzanymi kartkami + płyta CD
Wspaniały zestaw edukacyjny - książa i płyta CD. Obok tradycyjnej lektury dzieci mogą korzystać z książki elektronicznej. Znajdą tam animacje, gry, kolorowanki i wiele innych atrakcji. Wszystko opatrzone komentarzem lektora. Z "Akademią malucha" nauka liczb będzie prawdziwą przyjemnością!
Wydawnictwo: Wilga
6,90 zł
Ania z Zielonego Wzgórza
Montgomery
Gdy Maryla i Mateusz Cuthbertowie decydują się przygarnąć chłopca z sierocińca, nie maja pojęcia, ze od tej pory ich życie wypełnią niespodzianki. Zaczyna się od tego, że na Zielone Wzgórze w Avonlea przybywa nie chłopiec, lecz jedenastoletnia rudowłosa dziewczynka. Ania to osóbka o nieprzeciętnym temperamencie i wybujałej fantazji, Jej obecność wywróci życie mieszkańców Avonlea do góry nogami, a Zielone Wzgórze nigdy nie będzie takie jak dawniej..
24,00 zł
Atlas Dinozaurów dla dzieci
Przenieś się wraz z nami do świata, w którym na lądzie, w powietrzu i w wodzie królowały, budzące zdumienie i podziw, dinozaury. Atlas przedstawi Wam 58 gatunków dinozaurów i innych gadw prehistorycznych. Te fascynyjace zwierzeta żyły na Ziemi przed wieloma milionami lat, kiedy nie było jeszcze ludzi, a naszą planetę porastała bujna roślinność
Wydawnictwo: Zielona Sowa
21,00 zł
Atlas minerałów i skał
Szełęg
Kamienne twory natury już od zamierzchłych czasów intrygują niezwykłymi kształtami, właściwościami i kolorami. Atlas prezentuje wciąż mało znany, a fascynujący świat minerałów i skał występujących w Polsce. Zawiera mnóstwo informacji o pochodzeniu minerałów i skał, omawia ich charakterystyczne cechy, wskazuje miejsca, gdzie występują. Opisy minerałów i skał ilustruje 300 barwnych fotografii wykonanych przez autora; większość przedstwionych okazów pochodzi z jego prywatnej kolekcji. Atlas minerałów i skał to znakomity przewodnik zarówno dla początkujących poszukiwaczy i kolekcjonerów, jak i tych, którzy od lat interesują się mineralogią.
Wydawnictwo: Pascal
39,90 zł
Dostępność:
Bajki po polsku i po angielsku
Baśnie wprowadzają w magiczny świat, w którym dobro zwycięża zło, a niezwykli bohaterowie pobudzają wyobrażnię młodych czytelników. Wersja anglojęzyczna baśni w naturalny sposób zachęci dzieci do nauki języka angielskiego. Słówka z zapisem fonetycznym pomogą w opanowaniu poprawnej wymowy. Słownik obrazkowy ułatwi zapamiętywanie nowych słówek. Dziecko pozna całe zdania i zwroty w języku angielskim. A możliwość porównania ich z tekstem polskim sprawi, że łatwiej je zrozumie i zapamięta. Bajki po polsku i po angielsku to doskonałe połączenie nauki i przyjemności!
Wydawnictwo: Papilon
24,90 zł
Dostępność:
Baśnie pełne czarów
W tej książce spotkasz tajemniczych bohaterów: dziewczynkę, która odwiedza krainę czarów, kurę, która znosi złote jajka i kota, który nosi buty... Z nieba zaś pada deszcz gwiazd! Jednym słowem, w tych „Baśniach pełnych czarów” jest wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić. W książce znalazły się 34 bajeczki - każda pięknie ilustrowana. Książka ukazała się w serii "Złote bajki"
34,99 zł
BAŚNIE wielka księga
Zbiór baśni, który będzie towarzyszyć dziecku przez lata. W tej wspaniałej księdze znaleźć można najpiękniejsze opowieści z różnych okresów i kręgów kulturowych: mity greckie, bajki Ezopa, baśnie Perraulta i braci Grimm. Wszystko w elegenckiej oprawie z wyciętym ozdobnym okienkiem, ilustracjami Tony'ego Wolfa i kolorową zakładką na sznureczku. To niezapomniany prezent dla każdego dziecka.
Wydawnictwo: Wilga
55,00 zł
Dostępność:
Brzydkie Kaczątko - The Ugly Duckling - bajki po polsku i po angielsku
Seria "Bajek po angielsku" to klasyczne baśnie w polskiej i angielskiej wersji językowej. wersja anglojęzyczna bajek w naturlany sposób zachęci dzieci do nauki języka angielskiego. Gry i zabawy ułatwią zapamiętywanie nowych słówek. Dziecko pozna całe zdania i zwroty w języku angielskim, a możliwosć porównania tekstu angielskiego z tekstem polskim sprawi, że łatwiej je zrozumie i zapamięta. Bajki po polsku i po angielsku to doskonałe połączenie nauki i zabawy.
Wydawnictwo: Papilon
9,99 zł
Dostępność:
Cecylka Knedelek czyli książka kucharska dla dzieci
Krzyżanek
Wreszcie doczekaliśmy się prawdziwej książki dla małych i dużych kucharzy! Opowiada ona o mieszkającej w domku przy ulicy Naleśnikowej 5 w Starym Knedelkowie, Cecylce Knedelek oraz gąsce Walerii, a także o ich przyjaciołach. W książce znajduje się prawie 100 opowiastek i ponad 130 bajkowo opisanych przepisów na pyszne potrawy. Dowiesz się z niej, dlaczego Waleria była czerwona jak burak, co jadła Cecylka na makowej polanie, kto spałaszował cytrynowe ciasto pani Ludmiły, jak powstało ciasto z plotek, co można zjeść na obiad u Czesławy Czarownicy, w jaki sposób przygotować ciasto dla marudzących, bałwanki z sera, prawdziwy obiad, miksturki z ziół, chrupiące łatki, zupę na upały, ptasie mleczko i wiele innych słodkich, słonych, kwaśnych oraz gorzkich potraw. Jeśli chcesz wyruszyć z nami w przepyszną, bajkową podróż do krainy smaków, zapachów i kolorów, koniecznie przeczytaj tę książkę! To wspaniała lektura dla całej rodziny!
Wydawnictwo: Jedność
56,00 zł
CHOPIN oczami dzieci + CD
Wiele faktów, szczególnie związanych z tłem historycznym, celowo pominęłam, zakładając, że przyjdzie na to jeszcze czas. Rozkoszowaliśmy się za to rozmaitymi anegdotami, szczególnie tymi z dzieciństwa Chopina. Pytania, które zadawały dzieci, prowokowały mnie do kolejnych opowieści. A ostatnio postanowiliśmy te rozmowy spisać. I tak powstała ta mała książeczka - opowieść o Chopinie widzianym oczami dzieci.
Wydawnictwo: Book House
21,90 zł
Czarodziejskie bajki
Kura znosząca złote jajka, wilk i owieczka. Lisica i kura, mleczarka... Bajkowe postaci, których przygody bawią i uczą w „Czarodziejskich bajkach”. W książce znalazło się 40 bajeczek - każda pięknie ilustrowana przez Juan Vernet. Książka ukazała się w serii "Złote bajki"
34,99 zł
DINOZAURY wesołe przygody - książeczka całokartonowa rozkładanka- przestrzenne ilustracje
Książka rozkładanka, która ucieszy każdego malucha! . Do tego wspaniała niespodzianka - bohaterowie sami wyjdą do małych czytelników z ilustracji. Pełne barw, przestrzenne obrazki i ciekawa opowieść - zapraszamy do lektury.
Wydawnictwo: Wilga
18,50 zł
Disney KSIĘŻNICZKI - 80 stron zabawy - kolorowanka z zagadkami
Książeczka do kolorowania, której tematyka związana jest z popularnymi wśród dzieci bohaterami bajek Disneya. Książeczka uzupełniona została prostymi zadaniami, dzięki którym dziecko rozwija podstawowe umiejętności. 80 stron zabawy.
Wydawnictwo: Ameet
6,90 zł
Disney Kubuś - 80 stron zabawy - kolorowanka z zagadkami
Książeczka do kolorowania, której tematyka związana jest z popularnymi wśród dzieci bohaterami bajki "Kubuś Puchatek". Książeczka uzupełniona została prostymi zadaniami, dzięki którym dziecko rozwija podstawowe umiejętności. 80 stron zabawy.
Wydawnictwo: Ameet
6,90 zł
Disney Kubuś i Hefalumpy - 80 stron zabawy - kolorowanka z zagadkami
Książeczka do kolorowania, której tematyka związana jest z popularnymi wśród dzieci bohaterami bajki "Kubuś Puchatek". Książeczka uzupełniona została prostymi zadaniami, dzięki którym dziecko rozwija podstawowe umiejętności. 80 stron zabawy.
Wydawnictwo: Ameet
6,90 zł
Dobranoc mamo
Zbiór pełnych miłości i ciepła historii o mamach zwierzątek, które opowiadają swoim pociechom wspaniałe bajki na dobranoc. Bo kto inny, jeśli nie mama potrafi najlepiej utulić do snu? Przez okienka na okładce można zobaczyć portrety zwierzątek razem z mamami, a po skończonej lekturze zawiązać książkę na kokardkę. To doskonały pomysł na wspónle czytanie do poduszki.
Wydawnictwo: Wilga
29,50 zł
Dobre wychowanie wierszem
Pierga
Savir-vivre i kurtuazja. Doskonała to okazja, by przez proste rymowanki wkrótce z dumą stanąć w szranki z najprzedniejszym dyplomatą (ale także z własnym tatą!) i zadziwić wszystkich wkoło swym bon tonem na wesoło.
Wydawnictwo: MARTEL
18,00 zł
Dostępność:
Dzieci gotują. Książka kucharska dla dzieci
Górska
Przejrzysty układ przepisu w książeczce jest gwarancją sukcesu. Zawsze na wstępie znajduje się wykaz potrzebnych do wykonania potrawy składników i przyrządów (np. deska do krojenia). Opis sposobu wykonania jest ilustrowany wesołymi, sugestywnymi rysunkami. Ilość potrzebnych produktów podawana jest w bardzo przystępny sposób tzn. w przeliczeniu na szklanki, łyżki, kostki itp. Duże zdjęcie gotowej potrawy też stanowi cenną wskazówkę dla małego kucharza.
Wydawnictwo: Demart (PWN)
19,90 zł
Dostępność:
Dzielna FIKI-MIKI w szkole- wersja dla najmłodszych 3 - 6 lat- książeczka całokartonowa
Makuszyński, Walentynowicz
Cykl obrazkowych historyjek z fabułą pisaną wierszem. Autor z humorem kreśli przygody zabawnej małpki FIKI-MIKI. Teraz w wersji składanki dla najmłodszych.
5,80 zł
EDUKACYJKI Ucz sie i baw bez końca
Seria aktywizujących książeczek rozwijających zręczność manualną, samodzielne myślenie, wyobraźnię i spostrzegawczość. Dobrane w nich ćwiczenia zawierają krzyżówki, labirynty, rebusy, szarady i inne łamigłówki, tak opracowane aby dzieci, przy ich rozwiązywaniu, znakomicie się bawiły oraz doskonaliły swoje rozmaite zainteresowanie.
Wydawnictwo: Papilon
14,99 zł
ELEMENTARZ oprawa miękka - teksty do czytania metodą sylabową
Plec, Skoczylas
Książka przeznaczona dla dzieci rozpoczynających naukę czytania i dla tych którym ta umiejętność sprawia wiele problemów.
Wydawnictwo: Pasja
19,90 zł
ELEMENTARZ ŚLĄSKI - Górnoślonski Ślabikorz
Wieczorek
Elementarz gwary śląskiej - oparty na zasadach ortograficznych opracowanych pod kierownictwem Jolanty Tambor
29,00 zł
Grająca księga puchatka - świąteczne opowieści z pozytywką
Cudowne grające książki przeniosą dziecko w świat bajkowych dźwięków! Każdy maluch będzie zachwycony taką interaktywną zabawą. Może śpiewać z Księżniczkami, grać na cymbałkach z Kubusiem Puchatkiem i naśladować odgłosy aut. Przeczytaj historię z mamą lub tatą i słuchaj wesołych piosenek!
Wydawnictwo: EGMONT
39,90 zł
Dostępność:
Harry Potter i INSYGNIA ŚMIERCI  (miękka oprawa)
Rowling
Po śmierci Dumbledore`a Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz potężniejszym siłom śmierciożerców. Harry wraz z przyjaciółmi opuszcza Hogwart, by odnaleźć sposób na pokonanie Voldemorta. Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy zakończy się sukcesem i czy wszyscy dotrwają do jej końca.
Wydawnictwo: MEDIA Rodzina
39,90 zł
Harry Potter i INSYGNIA ŚMIERCI  (twarda oprawa)
Rowling
Po śmierci Dumbledore`a Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz potężniejszym siłom śmierciożerców. Harry wraz z przyjaciółmi opuszcza Hogwart, by odnaleźć sposób na pokonanie Voldemorta. Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy zakończy się sukcesem i czy wszyscy dotrwają do jej końca.
Wydawnictwo: MEDIA Rodzina
49,00 zł
Harry Potter i więzień AZKABANU  (miękka oprawa)
Rowling
Z pilnie strzeżonego więzienia ucieka niebezpieczny przestępca. Kim jest? Co łączy go z Harrym? Dlaczego lekcje przepowiadania przyszłości stają się dla bohatera udręką? W trzecim tomie przygód Harry'ego Pottera poznamy nowego nauczyciela obrony przed czarną magią, zobaczymy Hagrida w nowej roli oraz dowiemy się więcej o przeszłości profesora Snape'a. Wyprawimy się również wraz z trzecioklasistami do obfitującego w atrakcje Hogsmeade, jedynej wioski w Anglii zamieszkanej wyłącznie przez czarodziejów.
Wydawnictwo: MEDIA Rodzina
29,00 zł
Strona: [1] 2 3 4 / 4
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Najczęściej oglądane
39,90 zł
29,90 zł
55,00 zł
14,00 zł
72,45 zł
28,66 zł
24,90 zł
20,00 zł
29,90 zł
22,00 zł
29,00 zł
31,40 zł
61,95 zł
50,00 zł
29,00 zł
Najczęściej kupowane
20,00 zł
28,66 zł
55,00 zł
72,45 zł
22,00 zł
31,40 zł
9,50 zł
50,00 zł
61,95 zł
29,00 zł
17,50 zł
63,00 zł
63,00 zł
14,00 zł
15,00 zł
27406099
© Księgarnia Podręczniki Skolne Podrecznik Językowe Książki Wysyłkowo . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
statystyka